Odwiedzin: 2273 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u

Metamorfozy IX"Korek pozdrawia wszystkich z DĹşwirzyna gdzie szalał na plaĹźy i na śniegowych górkach, zapędził się nawet za mewą do lodowatego morza ale całe szczęście pomoczył tylko łapy i obyło się bez przeziębienia"
Inka śle pozdrowienia z Ostrowa Wlkp :)
Amis zamieszkał w Biskupicach Wlkp. :)
Milka i Szaman pozdrawiają z Jarocina :)Greta zamieszkała w Swarzędzu :)

Baster ma dom w Poznaniu :)
Olo dojechał do Holandii i już czaruje wszystkich swoim proszeniem i machaniem łapkami (ci co widzieli, więdzą o co chodzi :))))
Ledo pozdrawia z Holandii, gdzie mieszka juĹź dwa lata :)


Skiper ma dom w Rawiczu :)


Maksio pozdrawia z KoĹşmina Wlkp :)

 

Dina ma dom w Krotoszynie :)
Nasz słodziak - Kufel (obecnie Borys) zamieszkał w Sosnowcu :)
Alma mieszka w Krotoszynie u naszej wolontariuszki Marceliny :)
Twix zamieszkał w Poznaniu :)
Miśka zamieszkała w Dąbrowie, niedaleko Inowrocławia :)
Mafia (obecnie Pola) pozdrawia z Cielczy :)

 

Kama śle pozdrowienia z Cichej Góry :)

Serdeczne pozdrowienia od Kamy z Cichej Góry. Zdjęcia raczej mało zimowe więc trochę spóĹşnione, ale te ostatnie z domu pokazują w pełni zaklimatyzowaną i zaprzyjaĹşnioną z całą stawką naszych pupili Kamę. Kama nadal energiczna, radosna, wyjątkowo czujna, bezproblemowa, jeĹşdzi wszystkim - samochodem, na przyczepie, w traktorze. Pojechać z nami po prostu musi, ale tak juĹź chyba zostanie. Kama jest domatorem, ale w domu nie zostaje sama- inaczej szuka wyjścia, drapie, wyskakuje oknem, nawet gdy w domu ktoś jest poza nami biega w kółko i kombinuje jak się wydostać i dogonić nasz samochód. Parę miesięcy temu myśleliśmy Ĺźe jeszcze nie dogadała się z resztą psów, potem, Ĺźe się boi bo moĹźe kiedyś ktoś ją gdzieś zostawił, ale teraz coraz częściej wydaje nam się, Ĺźe to nie strach tak ją za nami gna.......tylko miłość. A moĹźe nasze przerośnięte ego tylko nas tak zwodzi...... Nawet jeśli nam się tylko tak zdaje to jesteśmy bardzo szczęśliwi, Ĺźe ją mamy.

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - Metamorfozy IX