Odwiedzin: 2125 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u

Metamorfozy VIIIMaja pozdrawia z Poznania :)
Miszka w nowym domu w Krotoszynie :)


Frania śle świąteczne życzenia z Warszawy :)


Radar zamieszkał w Warszawie :)


 


Mufinka pozdrawia z domku w Krotoszynie :))
Cola w nowym domku :))


Tofik pozdrawia z Poznania


"Witam wszystkich w schronisku!!!

To ja Korek. Dosyć dawno się nie odzywałem. Byłem bardzo zajęty. Przez dwa miesiące uczestniczyłem w kursie podstawowego posłuszeństwa w szkole dla psów ABC w Nekielce. Uczyłem się tam wielu potrzebnych rzeczy. Nie mam juĹź problemu z jedzeniem, zjadam całe porcje a byłem niezłym niejadkiem. W szkole w Nekielce poznałem miłych ludzi, miałem koleĹźanki i kolegów z którymi szalałem w przerwach pomiędzy zajęciami. JeĹşdziliśmy tam całą rodziną i wspólnie uczyliśmy się siebie i dobrych zachowań.  Na końcu był egzamin, który udało mi się zdać z wynikiem bardzo dobrym. Bardzo miło wspominamy ten czas a do Nekielki wracamy aby pospacerować i poszaleć w pięknym lesie. Przesyłamy parę zdjęć z Nekielki.
Pozdrawiamy - KOREK z rodziną"
 Bianka pozdrawia z nowego domu :)

 


Nasz stareńki Alfred (obecnie Tico) śle pozdrowienia z Holandii :))))

"
Z naszym Tico jest wyśmienicie, on jest zadowolony z nas, a my z niego, on się rozkoszuje cala piersią swoim psim życiem!"


Tośka (obecnie Maja) zamieszkała w pobliżu Białegostoku :)

"JuĹź minął pierwszy tydzień odkąd Tosia/Maja jest u nas. Długą podróĹź zniosła dzielnie. Bardzo dziękujemy Panu Kajetanowi za pomoc w transporcie. Początki były trudne. Rezydent Maks ( bardzo przyjazny do innych psów ) "zębami" przywitał Maję i tak juĹź zestresowaną całą sytuacją. Odbyło się kilka awantur, ale okazało się, Ĺźe Maja wcale nie jest taka strachliwa, przywołała Maksa do porządku, podporządkował się jej, Maja zarządza. Obecnie Ĺźyją w najlepszej przyjaĹşni, co jakiś czas uskuteczniają gonitwy po domu, wszędzie chodzą razem. Przez pierwsze dni Maja nie potrafiła zachować czystości, zdarza się jeszcze zrobić to i owo, ale juĹź rzadziej. Przytyła  3,5 kg,waĹźy 20 kg, zaokrągliły się boczki, jadłaby na okrągło i to wszystko, mimo braku wielu zębów, wobec tego kontrolujemy częstość posiłków. A poza tym jest bardzo miłą , bardzo wdzięczną, grzeczną sunią, wpatrującą się wielkimi brązowymi oczkami, chodząca krok w krok za nami. O dziwo nie próbuje wchodzić do łóĹźka"


Pianka zamieszkała w Kobylnicy, niedaleko Poznania.
 


Staruszek Chrypcio zamieszkał w Krotoszynie :)))
 
Kewin śle fotę z Poznania :))
 


Kora pozdrawia z Łodzi :)
 


Guzik mieszka w Miliczu :)
 
Dingo w Miliczu ma Ĺźycie pełne wraĹźeń  :)))


 

Lenka zamieszkała w Krotoszynie. Na zdjęciach ze swoją nową właścicielką Zuzią :))Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - Metamorfozy VIII