Odwiedzin: 842 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u

Adopcja wirtualna
 

Jeśli nie moĹźesz z róĹźnych powodów adoptować psa a bardzo chcesz pomóc, moĹźesz zostać jego wirtualnym opiekunem. Adopcja wirtualna polega na comiesięcznych wpłatach na nasze konto 35zł na wybrane zwierzątko z dopiskiem: adopcja wirtualna – imię psa.

Jeśli zdecydujesz się na taką formę pomocy, obok opisu zwierzaka pojawi się informacja o wirtualnym opiekunie. Takim opiekunem może być osoba prywatna, szkoła, klasa, firma.

Kwota przelana comiesięcznie na danego psa będzie przeznaczona na podstawowe utrzymanie wybranego zwierzęcia, ale też na lepszą pomoc medyczną, szczepienia.

Powiadomimy Ciebie, jeśli wybrane zwierzę znajdzie dom lub zachoruje czy umrze. Możesz wtedy zaopiekować się wirtualnie innym psiakiem.

W każdej chwili możesz też zrezygnować z adopcji wirtualnej.

Najbardziej tej formy pomocy potrzebują psy starsze, które wymagają większych wydatków na opiekę weterynaryjną a jednocześnie mają mniejszą szansę na pełną adopcję.

Poinformuj nas mailowo o wybranym przez siebie psie. W treści maila wpisz teĹź swój numer telefonu i informację, czy pod ogłoszenim moĹźemy podać Twoje imię i nazwisko, czy moĹźe nick.


Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział w Krotoszynie
63-700 Krotoszyn, ul. Ceglarska 11
Konto: SANTANDER BP 92 1090 1157 0000 0001 1429 1010
 


 Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - Adopcja wirtualna