Odwiedzin: 13042 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u

Metamorfozy IIIBAJKA - RZESZÓW :)
MISIA (obecnie LUNA) - HOLANDIA


MAKSIO -  przebywa w domu tymczasowym u Asi, cały czas czeka na dom stały !!!

PAKO - LUBLIN
AJA - KROTOSZYN


POMPON - POZNAŃ


BARY - POZNAŃ
WERKA - KOŹMIN WLKP :))
FINKA - WARSZAWA
BULINKA (teraz SONIA) - LESZNO

"SONIA była maleńką, bardzo wystraszoną suczką, źle znosiła schronisko. Kiedy trafiła do naszego domu była jak kolejny członek naszej rodziny. Nie potrafiła szczekać, była nieufna i bardzo smutna:( Dzisiaj SONIA jest radosna,szczęśliwa i pełna życia. Uwielbia zabawy z dziećmi. W jej psich oczkach widać jaka jest szczęśliwa:) Dziękujemy za to, że mogliśmy dać jej ciepło domowego ogniska:) Pozdrawiamy:)"
OTIS - POZNAŃ

"Po adopcji Otis czuje się coraz lepiej. Na początku poznaje mieszkanie ale z każdym dniem coraz pewniej się w nim czuje i zwiedza je. Widać, że jest szczęśliwszy. Powoli zaczyna być coraz bardziej ufny i polegać na nowych opiekunach:)"DROPSIK (obecnie TOFIK) - STĘSZEW
KRECIK - KOŹMIN WLKP


 

KEVIN - POZNAŃ
DŻEKI - WROCŁAW :)
RYSIEK (teraz Leo) - Holandia

Mniej więcej 3 miesiące temu zamieszkał u nas 9-letni pies Rysiek, teraz Leo. Bardzo sie bał i był podejrzliwy wobec wszystkiego, co sie działo u nas w domu i obok domu. Kroczek po kroczku zaczęłyśmy zdobywać jego zaufanie, to był proces.... Okazało sie, ze Leo nie chce mieć do czynienia z mężczyznami. Odkryłyśmy to, kiedy Leo po dwóch tygodniach pobytu u nas miał zostać na trochę z opiekunem (no tak, mężczyzna!), Leo uciekł ze strachu! Zdarzyło sie to dwa razy. Za każdym razem trzeba było go długo szukać, raz był całą noc poza domem, w dodatku była wtedy gęsta mgła! Byłyśmy potwornie wystraszone i Leo pewnie też. Ale wrócił do nas i teraz prowadzimy wspaniałe życie razem.

Leo nie ma zębów, ale uwielbia odpowiednią dla siebie karmę. Schudł o jakieś 2 kg dzięki długim spacerom. Już jest na tyle odważny, żeby sobie pobiegać (“sprintuje”), a jego kondycja bardzo ale to bardzo się poprawiła. Lubi wychodzić na dwór ale też kocha leżeć sobie wygodnie na kanapie, albo zwyczajnie, być przy nas. No i polubił opiekuna ! Od czasu, gdy poznał piszczącą piłeczkę, wręcz lubi sie bawić! Żyje sobie szczęśliwie z naszym innym psiakiem (15 lat), dużo przebywają razem, wręcz szukają sie, leżą przytuleni do siebie i stymulują sie nawzajem. No po prostu Leo jest idealnym dla nas psem!

Dziękujemy osobie ds. kontaktu w DA, która nam bardzo pomogła w czasie ucieczki Leo!


GRANDA - SULMIERZYCE
FIONA - WRZEŚNIA
 

PRALINKA - KRAKÓW


 

KERMIT (obecnie Julek)  pojechał do Wrocławia. Poniżej relacja z nowego domu :)

Drodzy Opiekunowie,

Choć nasze milczenie trwało dość długo, bo prawie rok (zabraliśmy psiaka 19. marca zeszłego roku), to wcale nie tak, że nie myśleliśmy przez ten czas o podzieleniu się z Wami losem psiska, które  wzięliśmy do Wrocławia. Wręcz przeciwnie, obiecanek, że w końcu się odezwiemy było już na tyle sporo, że wstyd nie pozwalał nam już dłużej na taki brak wieści z naszej strony. Właściwie to nie z naszej, a z Julka, który za schroniskowych czasów był Kermitem.

Długo by pisać o tym małym, białym, kochanym Psisku, ale to właściwie historia dwóch różnych psów. Ta przestraszona kulka, po którą pojechaliśmy do Krotoszyna przez prawie miesiąc nie wychodziła spod łóżka, bała się zrobić nawet małego kroku na podwórku, trzęsła się bez najmniejszych przerw i bała się zasnąć, tylko czuwała ze skulonymi uszami. W międzyczasie wyszedł spod łóżka, kazał się głaskać, robił śmieszne miny, ale został psem bojącym się kuchni, łazienki, otwartej dłoni, gwałtownych ruchów, trzasków, niskich męskich głosów, dużych ludzi i innych psów. Teraz jest z nami mała biała, najkochańsza na świecie psina, która śpiewa, żeby wpuścić ją do łóżka, bije łapą po głowie, żeby się z nią bawić, biega jak oszalała, jest miłośnikiem przewracanek z pudlem Figiem i kotką Milką (kuzynostwem z Kłodzka), podgryza pięty, chodzi na dwóch łapach i potrafi zrobić na powitanie obrót (w bok, przód i tył). Jest po prostu Juliuszem z Chachalni (bo podobno tam został złapany?), popularnym na całym osiedlu i zatrzymującym urokiem przechodniów. Dziękujemy za Julka!

Na dowód tych zmian dołączamy kilka zdjęć, które mamy aktualnie w zanadrzu. I obiecujemy się czasem odzywać w Julka imieniu, jeśli jesteście oczywiście jego losami zainteresowani :)SARA i MYSZA - Mosina .... niezła balanga musiała być ;)
 

 


 


 Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - Metamorfozy III