Odwiedzin: 538 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u

Metamorfozy VJULEK - KRAKÓW  :))

"Oto kilka najnowszych zdjęć Julka, który w 100% dogaduje się z obydwoma kotami, które tu juĹź wcześniej mieszkały. Szczególnie młodszemu pozwala na wszystko, nawet na wyjadanie ze swojej miski :) Ale to młodsze tak juĹź ma, Ĺźe kocha cały świat a ten kocha ją. Miesiąc temu Julek był kontrolnie u weterynarza, trzymamy odpowiednią wagę i wszystko jest w jak największym porządku. Nie pogłębiają się problemy ze stawami ani kręgosłupem, po zrzuceniu wagi i jej ustabilizowaniu Julek na spacerze biega jak szalony, poluje na myszy i bez problemu opiera przednie łapy na ludzkich udach. I oby tak dalej. Ma teĹź w sobie coś z uparciuszka i jeśli postanowi, Ĺźe coś będzie jego zabawką to tak musi być. nawet przekupowanie przysmakiem nie pomaga. NiewaĹźne jak mało praktyczny ten przedmiot jest."


 
FRANIA pozdrawia z Warszawy ;)))


 

MASZA - Poznań :)


 

LEDA - KoĹşmin Wlkp
 

ŁATKA i KUBUŚ pozdrawiają z Bydgoszczy (Irenko, dziękujemy za cudowny domek dla psiaków :)))


 

MIA - RAWICZ :)


DORA - POZNAŃ :)


MELA - WRZEŚNIA

"Melka to bardzo kochany i rozumny pieszczoch :-D jest ciekawa świata, bardzo otwarta do ludzi i przyjaznych psich sąsiadów ;-) uwielbia rowery i ptaszki, ostatnio w grafiku nowa rozrywka: polowanie na muchy ;-) pozdrawiamy z Wrześni :-D"


 

Majowe pozdrowienia od INES i LARY z Lubonia :)


BAZYL POZDAWIA Z MILICZA :)
TELMA (CARMEN) adoptowana w 2009 roku wyjechała z nową właścicielką do Holandii

"Niedługo dziewczynce stuknie trzeci roczek a ona wciąż zachowuje się jak mały szczeniaczek, ma energii za trzech. Kaczki i gołębie szans z nią nie mają tak szybko biega, trzeba dzikuska pilnować, żeby do kanału nie wskoczyła ;) Nie da się jej nie kochać :) Pozdrawiam serdecznie."


MAKSIO szczęśliwy w Koźminie Wlkp :)))))))


NIKI (LUNA) pozdrawia z Warszawy :)


IGA - ZDUNY


FIGA - szaleństwa spacerowe :)
BILON (teraz BIBI) w nowym domu :))


PESTKA - POZNAŃ


GRANDA - SULMIERZYCE


 

  

 Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - Metamorfozy V