Odwiedzin: 892 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u

Metamorfozy XIIINowe wieści od Kenzo (obecnie Norka):

"Norek czuje się wspaniale. Pokonał chorobę lokomocyjną, polubił kąpiele w jeziorze i bez sprzeciwu znosi wszelkie medyczne i pielęgnacyjne zabiegi. Córeczki nadal na krok nie odstępuje. Razem jedzą, oglądają bajki, bawią się, biegają i śpią. Straszny z niego zazdrośnik. Do swojej rodziny nie pozwala zbliĹźyć się Ĺźadnemu czworonogowi. Pilnuje takĹźe zaprzyjaĹşnionych dzieci, których u nas zawsze duĹźo się pałęta.
PoniewaĹź Norkowi w głowie tylko figle i zabawy, po wakacjach rozpoczyna szkolenie w szkółce dla psiaków. Trzymajcie kciuki. Mamy nadzieję, Ĺźe okaĹźe się być pojętnym i mądrym zwierzakiem. Pozdrawiamy serdecznie :)" 

 

Lupus śle pozdrowienia z Biskupic, na zdjęciu z nowym współtowarzyszem, kocurkiem :)

Polduś pozdrawia :)
Senne pozdrowienia od Tajgi z Warszawy :))


Lara ma dom w Zakopanem :)))
Nela zamieszkała w Kaliszu :)


Fazi wita się z nową właścicielką w Holandii :)


Sonia pozdrawia z ChodzieĹźy
DĹźeki pozdrawia z Holandii :)


Pierwsze "pranie" Lupuska :))
Nasz Fadzioszek zamieszkał pod Rawiczem :))


Dropek pozdrawia z Wrocławia ;)


"Mimo, Ĺźe minęły dopiero 2 miesiące odnoszę wraĹźenie jak byśmy się znali z Dropkiem od zawsze. Bardzo się przywiązał, z reszta tak samo jak jego nowy właściciel delikatnie urósł, przybrał na wadze 1,6-2kg takĹźe juĹź pod sierścią nie znajdują się same kości. Codziennie wychodzi na trzy spacerki, w tym na dwóch duĹźo biega, aportuje, skacze po frisbee - jest bardzo pojętny. KaĹźdą nową formę nauki traktuje jak zabawę, a ogon - czasem mam wraĹźenie, Ĺźe odleci z tej radości.
Nie wyobrażam już sobie życia bez tego małego szorstkowłosego niedźwiadka "
Otis pozdrawia ze Śremu :)
Murka śle pozdrowienia z Warszawy :)
Metamorfoza Frani :)))))))
Zelda i Sara pozdrawiają z nowego domu w Dąbrowie :)
Czika ze swoim nowym kumplem :)


Pompon zamieszkał w Skórzewie pod Poznaniem :)
Teoś pozdrawia z Milicza :)
Tosia (obecnie Fanta) ma nowy dom w Katowicach :)

"Witam. Obiecaliśmy się odezwać więc z przyjemnością donosimy o naszym kudłatym szczęściu, które teraz nazywa się Fanta. Daje nam wiele radości, wszyscy ją pokochali całym serduchem. Mały łobuz szybko się uczy ale jest z nami szczęśliwa i tak juĹź zostanie. To był naprawdę dobry wybór i warto było po nią przyjechać do was. Sterylizować będziemy ją po naszym urlopie, który spędzi z moim bratem, on teĹź jest w niej zakochany. Była płochliwa ale to szybko minęło. Teraz juĹź jest oswojona z miejscem choć samochodu  nie znosi więc nie jeĹşdzi. W domu zostaje czasem sama ale nie broi tylko grzecznie czeka na nas (obym tego za wcześnie nie powiedziała...)
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich opiekunów zwierząt w Krotoszynie."


 

Kevin pozdrawia z wakacji w Kołobrzegu ;))

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - Metamorfozy XIII