Odwiedzin: 5462 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u

Metamorfozy XIVLola (obecnie Cola) zamieszkała w Niemczech :))
Nelka pozdrawia z Rawicza :)


Tola zamieszkała w Lesznie :))


Wirek (obecnie Toffi) mieszka w Brzegu Dolnym :))

"Serdecznie witamy!
Chcemy podzielić się z państwem naszą radością, jaką stało się pojawienie się w naszej rodzinie nowego członka - pieska Wirka, który po przyjeĹşdzie otrzymał nowe imię - Toffi ( w nawiązaniu zarówno do swojego słodkiego wyglądu, jak i koloru sierści!).
Wieczorem pierwszego dnia, po przyjeĹşdzie z Krotoszyna - Toffi nakarmiony i wykąpany zasnął opatulony kocykiem w swoim legowisku ( śpi  w pokoju syna ).
Następnego ranka - powitał nas "pachnącą" niespodzianką przy drzwiach = świeżą kupką! Potraktowaliśmy to ze zrozumieniem ( stres z powodu nowego miejsca pobytu), ale teĹź z lekkim skarceniem. Sytuacja nie powtórzyła się juĹź więcej!
Kolejne dni pokazały nam, jak bardzo Toffi spragniony jest czułości, pieszczot, obecności!
Nie odstępuje nas na krok, uwielbia być głaskany i pieszczony, szczególnie leżąc na plecach!
Na spacery chodzi kilka razy dziennie ( po kolei z wszystkimi z rodziny! ) i oczywiście bardzo to lubi!
Nauczył się chodzić na smyczy bez ciągnięcia za nią, ale nadal jest bardzo nieufny wobec obcych osób, co jest oczywiście zrozumiałe.
Jest przesympatycznym, uroczym pieskiem o mądrych oczkach, który wniósł do naszej rodziny sporo radości i czułości i ogromnie jesteśmy szczęśliwi, Ĺźe jest z nami! Dziadkowie mieszkający obok takĹźe bardzo się cieszą z jego obecności!
Nawet spotykane na spacerach obce osoby wyrażają swoją sympatię i zainteresowanie nim ( bardzo podoba się wszystkim jego "liskowaty" wygląd !)
Na zakończenie - chcemy gorąco podziękować wszystkim pracownikom schroniska i wolontariuszom za wraĹźliwą opiekę, dzięki której jest z nami taki wspaniały piesek, jakim jest Toffi!
Pozdrawiamy wszystkich, a szczególnie panią Magdę, panią Bognę i wolontariuszkę, która opiekowała się Wirkiem - Toffim!!
Rodzinka: tata-Piotr, mama-Ela , syn-Wojtek, córka-Ola" 

Bruno mieszka w Lesznie :)
Micho pozdrawia :)
Gaja ma dom w Śremie :))
Lupus pozdrawia :)


Koffi ma dom w Krotoszynie :)


Aura (obecnie Laura) śle pozdrowienia z Holandii :)))))

 

"U nas wszystko dobrze.
Laura jest jeszcze trochę zazdrosna ale na szczęście mamy to pod kontrolą. Newralgiczne momenty to podawanie karmy i mój powrót do domu.  Oboje, Laura i Kootje zadowoleni biegną  do mnie i wtedy są za blisko siebie, zaczyna sie walka o moje zainteresowanie. Ale nie szkodzi, ja głaszcze oboje i kaĹźde zostaje wypieszczone, a takĹźe dostaje cos smacznego. I po problemie. Widać po Laurze, ze nie jest przyzwyczajona do wielu rzeczy. Ze wszystkiego sie cieszy i jest taka wdzięczna.
 
Ja wstaje rano wcześniej, Ĺźeby z nią wyjść. W południe przychodzę z pracy specjalnie w czasie przerwy, Ĺźeby znów z nią pospacerować. A wieczorem idziemy na długi spacer. I ja cały czas gadam do niej, a ona potrafi patrzeć na mnie takim wzruszającym wzrokiem, jakby wszystko rozumiała.
 
Laura chodzi za mną cały dzień, czasami sie mało co nie potknę o nią, ciągle jest przy mnie. Prawie sie wtedy nie kładzie, cały czas czuwa, żeby być przy mnie.
 
Tak więc same dobre wieści o mojej polskiej księżniczce.
 
Serdeczne pozdrowienia dla Wolontariuszy, specjalnie od Laury!"
 
Marion


Bianka pozdrawia z wakacji :)


Bajka przesyła pozdrowienia z wakacji: nad morzem, z Westerplatte, z Krynicy Morskiej, Stegny i Bieszczad :)))))))


Bazyl pozdrawia z wakacji w Kazimierzu :)

 
Sonia pozdrawia z wakacji w Ustroniu Morskim :)
Kubuś w nowym domu :)Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - Metamorfozy XIV