Odwiedzin: 2015 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u

Pomagają nam :)Nasze Schronisko przyciąga sporą rzeszę osób, instytucji czy organizacji, które wspierają działalność  krotoszyńskiego Oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i bezinteresownie pomagają w jego prowadzeniu.
W zakładce będziemy wyszczególniać te, które swoją pomocą przyczyniły się do znacznej poprawy sytuacji Schroniska. Wszystkim Wam dziękujemy :) 

Przystanek PsyKoty - hotel dla zwierząt

"Przystanek Psykoty to miejsce dla wszystkich zwierząt które go potrzebują. Dla tych, które maja swoje rodziny i dla tych które ich dopiero szukają"

https://www.facebook.com/pages/Przystanek-Psykoty/123621667755837?sk=timelineAleksandra JóĹşwiak

Ola ogłasza nasze psy na kilkunastu portalach w sieci, przez co znajdują domy na terenie całej Polski. Ola napędza całą adopcję krotoszyńskich psiaków :))


Mirka Chojecka Nuckowska - tłumacz przysięgły

Mirka od kilku lat pomaga naszemu Schronisku prowadząc całą korespondencję z holenderskimi fundacjami ale takĹźe sama organizując pomoc dla naszych psiaków. Jednak przede wszystkim Mirka jest naszym Przyjacielem, który wspiera nas w trudnych sytuacjach :)
Fundacja Wereld Asielen

Fundacja WereldAsielen jest holenderską organizacją wspierającą osoby działające za granicą, których los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. Fundacja od roku 2013 pomaga wolontariuszom krotoszyńskiego Schroniska :)

http://www.wereldasielen.nl/Karolina i Aneta z Milicza

Dziewczyny od 2014 roku oferują naszym psiakom profesjonalne strzyżenie, dzięki czemu psy wyglądają pięknie i szybciej znajdują nowe domy :)

http://www.psafryzura.pl/

Zooplus - Internetowy sklep zoologicznyhttp://www.zooplus.pl/Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - Pomagają nam :)