Odwiedzin: 441 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u

Możesz pomóc!

NASZE KONTO
(wpłaty przeznaczamy przede wszystkim na leczenie i żywienie zwierząt)

SANTANDER Bank Polska 92 10901157 0000 0001 1429 1010
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce,
Oddział w Krotoszynie
ul. Ceglarska 11
63-700 Krotoszyn
 

PRZED ORGANIZACJĄ ZBIÓREK NA RZECZ SCHRONISKA, PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT Z NAMI, W CELU UZGODNIENIA TERMINU ZBIÓRKI I AKTUALNYCH POTRZEB SCHRONISKA, TAK BY TWOJA POMOC BYŁA TRAFIONA I DOBRZE WYKORZYSTANA :) - TEL. 660662191

Najlepszą pomocą dla Schroniska będzie zawsze adopcja psa. Jeśli ktoś z Państwa rozważa przygarnięcie czworonoga i jest zdecydowany stworzyć mu dobry i odpowiedzialny dom, to zapraszamy do odwiedzin naszego Schroniska.


Co najczęściej potrzebyjemy:

- karmę mokrą - mięsne konserwy dla psów (waĹźne informacje dotyczące karmy poniĹźej),
- smycze (najlepiej długie, przynajmniej trzymetrowe, nie rozciągane),
- obroĹźe róĹźnych rozmiarów,
- w sezonie jesienno - zimowym: koce, kołdry, poduszki (bez pierza),
- fundusze na leczenie psiaków oraz ich sterylizację,
-domy tymczasowe dla najbardziej potrzebujących psów - chorych, starszych, nie radzących sobie w schronisku,
- pomoc w wyprowadzaniu psów na spacery (naleĹźy zapoznać się z regulaminem dostępnym w schronisku),
- adopcja wirtualna danego psa- comiesięczna wpłata- 35zł na wybranego psa, kwota przeznaczona jest na podstawowe utrzymanie ale też na dodatkowe szczepienia, dobrej jakości karmę, suplementy wspomagające chore psy.

Karma:

Obecnie otrzymujemy karmy róĹźnych producentów, przez co nasze psy mają stale zmienianą dietę, co powoduje rozmaite dolegliwości trawienne. Niektóre karmy marketowe powodują nietolerancje pokarmowe, co często objawia się uciążliwymi biegunkami.
Wszystkim naszym podopiecznym staramy się zapewnić dobrej jakości poĹźywienie, odpowiednio zbilansowane i dostosowane do kondycji i wieku zwierzęcia. Stosowanie takiej karmy zdecydowanie zmniejsza ilość wizyt w gabinecie weterynaryjnym, podnosi odporność psiaków, co teĹź odzwierciedla się w mniejszych wydatkach przeznaczanych na leczenie. KaĹźde nasze zwierzę, często po przejściach, porzucone, wychudzone absolutnie zasługuje na pełnowartościowy posiłek, który pozwoli mu szybko powrócić do zdrowia.
Nasza organizacja zdecydowanie stawia na jakość a nie na ilość. Dzięki Wam możemy kupować rozmaite, pełnowartościowe pożywienie i jesteśmy wdzięczni za każdy podarunek w postaci dobrej jakości karmy.
Obecnie mamy pod opieką ponad 80 psiaków i kilkanaście kotów. Wiele z nich wymaga specjalistycznego poĹźywienia dostosowanego do ich potrzeb.

Pamiętajcie, Ĺźe o wiele bardziej ucieszy nas jeden kilogram dobrej jakości karmy niĹź dziesięć kilogramów karmy marketowej.
Nim zakupisz karmę dla naszych podopiecznych, skontaktuj się z nami telefonicznie, podpowiemy jaka aktualnie karma jest potrzebna :)

Pozdrawiamy, TOZ KrotoszynSchronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - Możesz pomóc!