Odwiedzin: 12618 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

Todi (piesek)


stat4u

Możesz pomóc!

NASZE KONTO
(wpłaty przeznaczamy przede wszystkim na leczenie i żywienie zwierząt)

BZ WBK S.A. 92 10901157 0000 0001 1429 1010
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce,
Oddział w Krotoszynie
ul. Ceglarska 11
63-700 Krotoszyn
 

Najlepszą pomocą dla Schroniska będzie zawsze adopcja psa. Jeśli ktoś z Państwa rozważa przygarnięcie czworonoga i jest zdecydowany stworzyć mu dobry i odpowiedzialny dom, to zapraszamy do odwiedzin naszego Schroniska.

W Schronisku obecnie potrzebujemy:

- karmę suchą i karmę mokrą - mięsne konserwy dla psów (ważne informacje dotyczące karmy poniżej),
- smycze (najlepiej długie, przynajmniej trzymetrowe),
- obroże różnych rozmiarów,
- kołdry, poduszki (nie powinny być z pierzem), koce, kurtki,
- transportery na większe psiaki,
- pomoc prawna,
- przedmioty, które mogłyby zostać wystawione na aukcji allegro,
- fundusze na leczenie psiaków oraz ich sterylizację,
-domy tymczasowe dla najbardziej potrzebujących psiaków- chorych, bardzo przestraszonych nową sytuacją, z krótką sierścią w czasie zimy,
- pomoc w wyprowadzaniu psiaków na spacery- nie posiadamy wybiegów, psy całe dnie spędzają w boksach (należy wypełnić deklarację),
- adopcja wirtualna danego psa- comiesięczna wpłata- 35zł na wybranego psiaka, kwota przeznaczona jest na podstawowe utrzymanie ale też na dodatkowe szczepienia czy witaminy wspomagające schroniskowe psiaki.

Karma:

Obecnie otrzymujemy karmy różnych producentów, przez co nasze psiaki mają stale zmienianą dietę, co powoduje rozmaite dolegliwości trawienne. Niektóre karmy marketowe powodują nietolerancje pokarmowe, co często objawia się uciążliwymi biegunkami.
Wszystkim naszym podopiecznym staramy się zapewnić dobrej jakości pożywienie, odpowiednio zbilansowane i dostosowane do kondycji i wieku zwierzęcia. Stosowanie takiej karmy zdecydowanie zmniejsza ilość wizyt w gabinecie weterynaryjnym, podnosi odporność psiaków, co też odzwierciedla się w mniejszych wydatkach przeznaczanych na leczenie. Każdy nasz zwierzak, często po przejściach, porzucony, wychudzony absolutnie zasługuje na pełnowartościowy posiłek, który pozwoli mu szybko powrócić do zdrowia.
Nasza organizacja zdecydowanie stawia na jakość a nie na ilość. Dzięki Wam możemy kupować rozmaite, pełnowartościowe pożywienie i jesteśmy wdzięczni za każdy podarunek w postaci dobrej jakości karmy.
Obecnie mamy pod opieką ponad 80 psiaków i kilkanaście kotów. Wiele z nich wymaga specjalistycznego pożywienia dostosowanego do ich potrzeb.

Pamiętajcie, że o wiele bardziej ucieszy nas jeden kilogram dobrej jakości karmy niż dziesięć kilogramów karmy marketowej.

Obecnie karmimy psy karmą suchą firmy - Bosch.
Konserwy mięsne - każdego rodzaju.  Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - Możesz pomóc!