Newsy
| Koteczki do adopcji !! | |||
Pięciomiesięczne kociaki o nietypowym umaszczeniu szukają domów. Czarnuszka to Panna LORETKA– kot o cudownym usposobieniu, lgnie do człowieka, nauczona czystości, piękne futerko- dominujący kolor czarny z rudymi wstawkami i białym krawacikiem.. smukła, wesola, ciekawska, taka przytulaska. Obecnie w domu tymczasowym gdzie jest 2 małych dzieci i wspólnie harcują, sypiają w łóżeczku razem . Trochę zadziorna przy pierwszym kontakcie z kotami ale szybko sobie podporządkowała kocury mieszkające tam na stale. Czeka na kochających ludzi.
Dodane przez: Magda |
| Ku przestrodze, czyli jak ważne są wizyty po adopcyjne… | |||
Dodane przez: Magda |
| !!! Dziękujemy !!! | |||
Dziękujemy kolejnym Darczyńcom :) Dodane przez: Magda |
| !!! Dziękujemy !!! | |||
Dziękujemy Darczyńcom:
Dziękujemy Państwu z Milicza za materacyk i podusie :)
Dodane przez: Magda |
| Szukamy właściciela ! | |||
Od 3 tygodni w schronisku przebywa starsza suczka w typie owczarka niemieckiego. Znaleziona została w Krotoszynie, przy ul.Osadniczej. Sunia słabo widzi, źle znosi schronisko, jest wycofana i przestraszona. Dodane przez: Magda |
| !!! Dziękujemy !!! | |||
Dziękujemy Darczyńcom:
Dodane przez: Magda |
| Fotorelacja ze schroniska :) | |||
Ajra i Torres ;) Dodane przez: Magda |
| Nasi podopieczni w trakcie leczenia. Potrzebujemy Waszego wsparcia ! | |||
Ostatnio pod naszą opiekę trafiło kilka psów wymagających natychmiastowej pomocy medycznej, pozwalamy więc sobie prosić Was o pomoc.
Reksio nasz staruszek kochany cierpiał z powodu guza odbytu, został umieszczony w klinice i poddany leczeniu przeciw nowotworowemu, przebywa w hotelu dla zwierząt
Dodane przez: Magda |
| !!! Dziękujemy !!! | |||
Dziękujemy kolejnym Darczyńcom:
Dodane przez: Magda |
| !!! Dziękujemy !!! | |||
1. Dziękujemy naszej wolontariuszce Julce, która zorganizowała mały kiermasz w swojej szkole i uzbierała 204,20 zł dla psiaków. Dziękujemy również Zespołowi Szkół w Kuźnicy Czeszyckiej za wspieranie naszego schroniska i działań Julki :)
2. Dziękujemy Przedszkolu "Słoneczko" z Krotoszyna za dary dla naszych podopiecznych :)
3. Dziękujemy Luizie Pawlak za dary dla Schroniska :)
4. Dziękujemy Lilianie za kaszę, którą wykorzystamy w zimie do karmienia psiaków :)
Dodane przez: Magda |