Odwiedzin: 795 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - w Nowym Domu - Stefcia, suka, 6 miesięcy wstecz

Stefcia (ID: 1348) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:10, 04.06.2016 | Aktualizacja: 23:46, 22.07.2016
Ogłoszenie dodane przez: MagdaStefcia


Gatunek: pies
ID: 1348
Imię: Stefcia
Płeć: suczka
Wiek: 6 miesięcy

Status: Ma Dom.


Wątek na:
GALERIA ZDJĘCIOWA - STEFCIA

Charakter:
Stefcia zamieszkała w Poznaniu :) - lipiec 2016

Czasem o życiu decyduje przypadek. Przypadkiem znaleźliśmy się w jednej z okolicznych wiosek, przypadkiem zatrzymał nas pan, który stał przed swoim domem i poinformował o małym psie, który błąka się od pewnego czasu w wiosce, no i przypadkiem udało nam się go znaleźć. Pewnie to, że biegał samotnie po ulicach już nie jest przypadkowe, bo ktoś go tam wyrzucił (co zresztą potwierdziły dwie osoby). Pies okazał się kilkumiesięczną, zaledwie trzykilową suczką, w stanie krytycznym, z olbrzymią raną na szyi, słaby, wycieńczony szkielecik. Nie wiadomo czy pogryzły ją okoliczne psy, czy przyłożył się do jej stanu człowiek.
Rana oceniona przez weterynarza na przynajmniej tygodniową, z rozległą martwicą. Niestety martwica była tak zaawansowana, że była konieczna amputacja ucha a losy drugiego się ważą.
Jednak Stefcia ma olbrzymią wolę walki i dzielnie znosi wszelkie zabiegi - zmianę opatrunków, zastrzyki, kroplówki. Jest niesamowicie wdzięcznym, przyjaznym i mimo wszystkiego co ją spotkało, wesołym psem :) Za człowiekiem chodzi krok w krok, z zawsze merdającym ogonkiem.
Rana niebawem zostanie zszyta i po okresie rekonwalescencji będzie mogła iść do nowego domu.
Więcej zdjęć Stefci powyżej w galerii.
Więcej zdjęć: