Odwiedzin: 55 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - w Nowym Domu - Roki, pies, 10 miesięcy wstecz

Roki (ID: 1394) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 08:25, 30.08.2016 | Aktualizacja: 21:10, 08.10.2016
Ogłoszenie dodane przez: MagdaRoki


Gatunek: pies
ID: 1394
Imię: Roki
Płeć: piesek
Wiek: 10 miesięcy

Status: Ma Dom.


Wątek na:
ROKI - GALERIA ZDJĘCIOWA

Charakter:
Roki to młody, 10-miesięczny, średniej wielkości (ok. 15-20kg), energiczny psiak.
Roki jest bardzo wesołym psem, uwielbia zabawę, najlepiej jeśli ktoś z nim pobiega lub porzuca piłkę, byle poświęcić mu choć trochę uwagi i jest w 7 niebie. Uwielbia różnego rodzaju zabawki, zwłaszcza piszczące są dla niego wyzwaniem 😉 Jest mądrym psem potrafi komendy siad, daj łapę, zostań i jest dobrym materiałem do dalszej pracy.
Zgadza się z innymi psami, choć jest trochę nachalny a to dlatego, że najchętniej każdego by wycałował, obwąchał i wskoczył na głowę jednocześnie więc nie każdemu może się to podobać 😉
Potrafi ładnie chodzić na smyczy ale ma dużo siły i są momenty kiedy potrafi porządnie przeciągnąć spacerowicza. Sądzimy jednak, że z czasem Roki będzie idealnym towarzyszem spacerów byle były długie i regularne, wszystko idzie wypracować.
Szukamy dla niego aktywnego domu, takiego, który będzie mógł poświęcić mu więcej niż 15-minutowy spacer. Roki szuka domu i to dosłownie bo chodzi o warunki domowe, nie zostanie wydany do kojca. Czekamy na nowego właściciela, który będzie świadomy jego energii i odpowiednio ją wykorzysta.
Więcej zdjęć Rokiego powyżej w galerii.
Więcej zdjęć: