Odwiedzin: 799 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - w Nowym Domu - DĹźeki, pies, 8 miesięcy wstecz

DĹźeki (ID: 1426) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:43, 28.10.2016 | Aktualizacja: 21:09, 14.11.2016
Ogłoszenie dodane przez: MagdaDĹźeki


Gatunek: pies
ID: 1426
Imię: DĹźeki
Płeć: piesek
Wiek: 8 miesięcy

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mały, słodki Dżeki, znaleziony w okolicach Cieszkowa. Biegał wśród pędzących samochodów, to cud, że nie został potrącony...
Piesek jest młodziutki, ma niecały rok. Bardzo pogodny, nie ucieka, wraca na wołanie czy gwizdanie. Chętnie bawi się z dziećmi oraz innymi psami. Piesek lgnie do ludzi, pcha się na kolana czy kanapę. Został odrobaczony i odpchlony. Pięknie załatwia się na dworze. Nie zdarzyło mu się zsiusiać w domu, ja bardzo chciał wyjść, to przybiegał i dawał sygnał, że musi iść na dwór. Niczego nie niszczy, pozostawiony sam w domu (z innymi psami), niczego nie pogryzł. Jest pełnym energii i miłości do wszelkiego stworzenia młodym psiakiem, wymagającym uwagi i zainteresowania. Absolutnie nie może stać się psem kojcowym czy łańcuchowym. W domu zadowoli się wygodnym posłaniem. Z chodzeniem na smyczy jeszcze sobie nie radzi, widać nigdy nie chodził na spacery. Ma syndrom głodzonego psa - rzuca się na jedzenie i połyka co mu się da, trzeba więc pilnować, dawać częściej ale mniejsze ilości.
Dżeki może stać się cudownym kompanem i najwierniejszym przyjacielem dla każdego i w każdej sytuacji :) To pies marzenie.
Więcej zdjęć: