Odwiedzin: 2167 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie - w Nowym Domu - Oskar, pies, 5 lat wstecz

Oskar (ID: 629) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 18:58, 11.10.2013 | Aktualizacja: 21:46, 21.02.2014
Ogłoszenie dodane przez: MagdaOskar


Gatunek: pies
ID: 629
Imię: Oskar
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.


Wątek na:
GALERIA OSKARA

Charakter:
Oskar zamieszkał w Kobylinie :) - luty 2014

Życie Oskara nie rozpieszczało, sam musiał się o siebie martwić. Zdobyć jedzenie, znaleźć miejsce do spania i zadbać o własne bezpieczeństwo. Mieszkał w lesie i musiał sobie jakoś radzić. Jego los poruszył w końcu czyjeś wrażliwe serce i dobra dusza zaczęła go dokarmiać i próbowała oswoić, niestety Oskar był zbyt dziki i niezależny. Nauczył się, że nikomu nie wolno ufać. Jego karmicielka nie dawała jednak za wygrana i postanowiła mu pomóc. Oskar został złapany i odwieziony do schroniska. W boksie zupełnie zamknął się w sobie, wycofał się i nie wychodził z budy.
Jednak jest coraz lepiej, Oskar zaczyna podchodzić do ludzi, macha ogonem, w stosunku do odwiedzających jest bardzo ostrożny ale jednak pozwala się pogłaskać, obwąchuje rękę, widać, że bardzo chce ale jeszcze troszkę się boi. Potrzebuje czasu i domu, kochający i cierpliwy człowiek potrafi zdziałać cuda i zmienić smutną schroniskową codzienność na ciepłe posłanie, pełną miskę i wspólne wieczory przed telewizorem. Pies nie pragnie więcej, wystarczy mu DOM...

03.2013 - Oskar to już zupełnie otwarty psiak, bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest usłuchany, karny, kocha ludzi, może mieszkać w domu, w którym są dzieci, zgadza się z innymi psami :)
Więcej zdjęć: